Call Us: +90 262 644 6656 - - Mail info@phitech.com.tr

“PHI Tech ile ortaklaşa Illumina platformunda yarattığımız RNASeq verilerimizi analiz ettik. Sonuçları analiz etmemiz için gerekli bilgileri bize anlayabileceğimiz basit bir dil ile aktardılar. Laboratuvarımızı ziyaret ederek sonuçlarımızın analizini bizlere sundular. PHI Tech ile ortak çalışmaktan mutluluk duyduk, ilerideki projelerimizi de PHI Tech desteği ile planlayacağız ve bu ortak çalışmanın verimliliğimizi arttıracağından eminim!”

Prof. Dr. Batu Erman

Sabancı Üniversitesi

“PHI Tech Biyoinformatik firması araştırmalarımızda akademik ve güvenilir yapısıyla profesyonel çözüm ortağımız. NGS dataları artık bizim için korkutucu değil. Biyoinformatik analizde uzman alt yapısı olan Firma, istediğimiz hizmeti söz verdikleri zaman planını hiç aksatmadan titizlikle hazırlayarak bize sundu. Bu sayede projemizi zaman sıkıntısı çekmeden tamamlayabildik. Proje sürecinde aynı disiplinde yetişmiş, aynı dili konuşan bir ekiple çalışmak biyolojik datamızı mükemmel bir şekilde analiz etmemizi sağladı. Saliha Durmuş ve Tunahan Çakır’ın deneyimi ve tüm ekibin özverili çalışmaları sayesinde başarılarının sürekli olacağını biliyor ve projemizde verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum.”

Prof. Dr. Hülya Yılmaz Aydoğan

İstanbul Üniversitesi

“Saliha Durmuş ve Tunahan Çakır’ın liderliğini yaptığı bu yapılanma, değerli akademisyenler tarafından kurulan bir şirketin bizi ne kadar güvende hissettirdiğine güzel bir örnek. PHI Tech firması Türkiye’de biyoinformatik alanında uzman kişileri bünyesinde bulunduran ve bu sayede doğru hizmeti alabileceğiniz bir ekip. Çalışma disiplinleri ve işinde uzman bir ekiple yanımızda olmalar, zor olduğunu düşündüğümüz projeleri umulandan daha kısa sürede ve kolaylıkla bitirmemizi sağladı. Yaşadığımız bu eğitici ve keyifli deneyim için çok teşekkürler. Diğer projelerde de PHI Tech ile yan yana çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Dr. Özlem Timirci Kahraman

İstanbul Üniversitesi

“Tunahan Çakır’ı ilk olarak çalıştığım üniversitede davet üzerine yaptığı bir sunumda tanıma fırsatım olmuştu. Sıcak kanlılığı ve çalışma azmi gözden kaçmıyordu. Kısa sürede, yine başka bir seminerde, PHI Tech firmasının genç ve dinamik ekibini tanıma ve bir projede ortaklık kurma imkanımız oldu. Çalışmamızın biyoinformatik analizlerini buyuk bir titizlikle yaptılar ve tüm yönleriyle değerlendirerek hızlı ve doğru sonuç elde etmemizi sağladılar. Teşekkürler PHI Tech!”

Doç. Dr. Güldal İnal Gültekin

İstanbul Üniversitesi